O firmě

Společnost Kronen – Labe s.r.o.  byla založena v roce 1993.
Jednatelem společnosti je Ing. Petr Kočka.
Sídlo firmy a vlastní provozovny jsou dislokovány v Trmicích u Ústí nad Labem, poblíž dálnice D8  Praha - Drážďany.
Hlavní činnost firmy je soustředěna do tří oblastí:

  • prodej, servis a půjčovna profesionálního nářadí
  • kovovýroba
  • prodej plášťových kabelových propojek

Prodej profesionálního nářadí je zabezpečován ve středisku PROFICENTRUM  TRMICE,  Tylova 24, kde je i sídlo firmy.
Na jedné z největších prodejních ploch nářadí v oblasti nabízíme zákazníkům komplexní služby zahrnující prodej elektro a pneu nářadí, stavební mechanizace, svářecí techniky, příslušenství a náhradních dílů, půjčovnu strojů, nástrojů a značkový servis.
Naši obchodní zástupci také pravidelně navštěvují spolupracující organizace a snaží se řešit jejich požadavky přímo na pracovišti. Komplexnost naší nabídky spolu s vysokou odborností a ochotou nám získává stále nové zákazníky.

Další činností je KOVOVÝROBA prováděná ve vlastním výrobním středisku v Trmicích. Zde se realizuje sériová, malosériová i kusová výroba z našeho katalogu. Velká část našeho sortimentu je vyvážena do zemí EU. Výrobní středisko je vybaveno pro provádění zámečnických, lisařských a kovoobráběcích prací. V rámci volné výrobní kapacity nabízíme realizaci zakázkové výroby pro  široké zákaznické spektrum. Při kompletaci složitých celků kooperujeme s řadou spolehlivých výrobců a dodavatelů.

V roce 1994 jsme navázali spolupráci s německou firmou COMTEC gmbh a pro potřeby specializovaných telekomunikačních firem jsme vytvořili její obchodní zastoupení v České republice.

Naší snahou je nabízet profesionalitu a kvalitu a proto byla naše společnost v roce  2004 certifikována dle ISO 9001:2001 a pravidelně prochází reauditem.

Budeme rádi pokud se naším obchodním partnerem stanete i Vy.