Telekomunikace

Pro potřeby telekomunikačních montážních organizací dodáváme konektory a propojky kabelových plášťů firmy Comtec.

Plášťové propojky s SC svorkou

Plášťové propojky s SC svorkou se používají pro vodivé propojení kabelových plášťů dvou anebo více kabelů. V kabelových spojkách zaručují trvalé propojení kabelových plášťů s minimálním přechodovým odporem podle normy DIN 47626.   Plášťové propojky s SC svorkou se se dodávají v délkách podle přání zákazníka s vodičem o průřezu 2.5 mm2 v barvě zeleno-žluté nebo černé anebo lze objednat i samotné SC svorky.

Plášťové propojky s SM svorkou

Plášťové propojky s SM svorkou  se používají pro vodivé propojení kabelových plášťů dvou anebo více kabelů malých průřezů (6 - 10 párů).  V kabelových spojkách zaručují trvalé propojení kabelových plášťů s minimálním přechodovým odporem podle normy DIN 47626.   Plášťové propojky s SM svorkou se se dodávají v délkách podle přání zákazníka s vodičem o průřezu 2.5 mm2 v barvě zeleno-žluté nebo černé anebo lze objednat i samotné SM svorky.

Plášťové propojky s SW svorkou

Plášťové propojky s SW svorkou  se používají pro vodivé propojení kabelových plášťů dvou anebo více kabelů velmi malých průřezů. Jejich montáž je velice jednoduchá. V kabelových spojkách zaručují trvalé propojení kabelových plášťů s minimálním přechodovým odporem podle normy DIN 47626.   Plášťové propojky s SWsvorkou se se dodávají v délkách podle přání zákazníka s vodičem o průřezu 2.5 mm2 v barvě zeleno-žluté nebo černé anebo lze objednat i samotné SW svorky.

Plášťové propojky s V svorkou

Plášťové propojky s V svorkou  se používají pro vodivé propojení kabelových plášťů dvou anebo více kabelů . V svorka se skládá ze dvou dílů. Vnějšího dílu, který zaručuje pevné spojení s kabelovým pláštěm a vnitřního kontaktu, který zaručuje propojení kabelových plášťů s minimálním přechodovým odporem podle normy DIN 47626.   Plášťové propojky s V svorkou se se dodávají v délkách podle přání zákazníka s vodičem o průřezu 2.5 mm2 v barvě zeleno-žluté nebo černé anebo lze objednat i samotné V svorky.

Plášťová svorka C-4032

Plášťové svorky C-4032 se používají pro vodivé propojení kabelových plášťů dvou anebo cíce kabelů velkých průřezů pomocí propojovacích vodiču s kabelovým očkem d 5 mm. V kabelových spojkách zaručují trvalé propojení kabelových plášťů s minimálním přechodovým odporem podle normy DIN 47626. Plášťová svorka C-4032 se dodává samostatně, propojovací kabel s kabelovými očky není součástí dodávky.